Rozlosování soutěží a termíny akcí v roce 2017

Plán akcí TK Kvasiny 2016

V příloze naleznete doposud známé termíny akcí a utkání v roce 2016

(aktualizováno 27. 4. 2016)

KvaTeTiKa informuje

4.6. Stříbrnou medaili získala na VČ přeborech st. žákyň A. Tobišková ve čtyřhře se spoluhráčkou N. Jindrovou.

31.5. Po několika měsících se díky Kláťovi st. podařilo zprovoznit fotogalerii, tak je možno doplňovat aktuálními záběry

26.3. Minitenisový turnaj v Letohradě vyhrál Matěj Florián. Ve všech šesti zápasech zvítězil 2:0 na sety.

26. 3. Martin Holub zakončil halovou sezónu celkovým vítězstvím na turnaji babytenistů v Žamberku.

19.3. Postupem do finále na babytenisovém turnaji ve Svitavách a ziskem 2. místa rozšířil M. Holub svoji sbírku medailí. Na mužském turnaji na pardubické Tesle vybojoval T. Polívka deblový bronz.

26.2. První dorostenecký titul v kariéře získala Andrea Tobišková. Se spoluhráčkou M. Kunitsyna triumfovaly ve čtyřhře na turnaji v Pardubicích.

4.2.  Na oblastních přeborech babytenistů zaznamenali velký úspěch naši hráči. Martin Holub získal stříbro za 2. místo a Tomáš Jůdl bronz za 3. - 4. místo. Našim borcům gratulujeme.

28.1. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném babytenisovém turnaji na TC HK

8.1. Na turnaji st. žákyň v Chocni získala A. Tobišková 2. místo ve dvouhře. T. Polívka vybojoval mezi muži čtvrfinále dvouhry i čtyřhry na TC HK.