23.9. Úspěšnou sezónu završili naši babytenisté turnajem v Kvasinách. Zvítězil Martina Holub před Tomášem Jůdlem, na 4. místě skončil Honza Nosek .

18.9. Na dorosteneckém turnaji v Mor. Třebové vybojovala A. Tobišková 3. místo ve dvouhře. Bára Švecová získala svoji první medaili za 3. místo ve čtyřhře ml. žákyň v Novém Městě n. M.

10.9. Martin Holub se stal celkovým vítězem šestiturnajové série babytenistů pořadané TO Svitavy.

10.9. Vítězkou turnaje st. žákyň konaného v Kvasinách se stala Andrea Tobišková, která navíc s Klárou Moravcovou získala i prvenství ve čtyřhře.

3.9. Štěpán Paseka vyhral turnaj ml. žáků na Dynamu HK ve dvouhře i ve čtyřhře.

2.9. Tomáš Jůdl vybojoval celkové vítězství na turnaji babytenistů v Letohradě.

27.8. Turnaji babytenistů ve Svitavách dominoval M. Holub, který v sedmi zápasech ztratil pouze jeden gem.

21.8. Ve finále turnaje mužů na domácích kurtech zvítězil Bóďa nad semifinálovým přemožitelem Tomáše Polívky D. Jedličkou ze Žamberka 6:1 6:2.  Ve čtyřhře dominovala sehranost T. Polívky a Honzy Blažka.

23.7. Deblovými vítězi se na turnaji mužů v Třebechovicích stal sehraný pár Boda Nosek a Jarda Hanuš.

16.7. Babytenistům se dařilo na turnaji v Žamberku. Celkové vítězství vybojoval Martin Holub. Na společném 3. místě skončili Tomáš Jůdl a Honza Nosek. Turnaje se zúčastnilo 19 dětí z toho 7 kvasinských.

10.7. Na turnaji mužů v Č. Kostelci vybojoval Tomáš Polívka postup do semifinále dvouhry. Zde podlehl ve třech setech Honzovi Blažkovi. Společně pak obsadili  3. místo ve čtyřhře.

8.7. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném turnaji babytenistů ve Svitavách . Ve finále porazil T. Čanka hrajícího za Prostějov 4:2

2.7. Úspěšně  vstoupili do turnajové šňůry naši babytenisté. Tomáš Jůdl v Pardubicích i Martin Holub ve Dvoře Kr. postoupili do finále a získali stříbrné medaile

4.6. Stříbrnou medaili získala na VČ přeborech st. žákyň A. Tobišková ve čtyřhře se spoluhráčkou N. Jindrovou.