email:

736 288 321

Z adresy:

KvaTeTiKa informuje

4.2.  Na oblastních přeborech babytenistů zaznamenali velký úspěch naši hráči. Martin Holub získal stříbro za 2. místo a Tomáš Jůdl bronz za 3. - 4. místo. Našim borcům gratulujeme.

28.1. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném babytenisovém turnaji na TC HK

8.1. Na turnaji st. žákyň v Chocni získala A. Tobišková 2. místo ve dvouhře. T. Polívka vybojoval mezi muži čtvrfinále dvouhry i čtyřhry na TC HK.

28.12. Na B turnaji st. žákyň v Havl. Brodě získala A. Tobišková 3. místo ve čtyřhře se spoluhráčkou M. Kunitsyna

12.11. Díky vysoké stabilitě svých hodů triumfovalo na bowlingovém mistrovství TK družstvo ve složení Tobiška J., Handlová J. a Cvejn M. Ve finálovém klání odsunuli na 2. místo tým Kubec M., Nosková M. a Tobiška Z. Ze 3. místa se nakonec radovali bowlingmastři Šprinc M., Králová V. a Volfová J.

25.10. Vítězi závěrečného letošního deblového turnaje registrovaných hráčů se stala dvojice Kadlec J. a Nosek M. O celkové 2. - 4. místo se podělily páry Moravec T. + Šremr J., Kubec M. + Polívka T., Handl T. + Šprinc M.. V turnaji neregistrovaných nasbíralo nejvíce bodů do oddílového žebříčku trio Růžička J., Polívka T. st. a Volf Z.