email:

736 288 321

Z adresy:

KvaTeTiKa informuje

23.7. Deblovými vítězi se na turnaji mužů v Třebechovicích stal sehraný pár Boda Nosek a Jarda Hanuš.

16.7. Babytenistům se dařilo na turnaji v Žamberku. Celkové vítězství vybojoval Martin Holub. Na společném 3. místě skončili Tomáš Jůdl a Honza Nosek. Turnaje se zúčastnilo 19 dětí z toho 7 kvasinských.

10.7. Na turnaji mužů v Č. Kostelci vybojoval Tomáš Polívka postup do semifinále dvouhry. Zde podlehl ve třech setech Honzovi Blažkovi. Společně pak obsadili  3. místo ve čtyřhře.

8.7. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném turnaji babytenistů ve Svitavách . Ve finále porazil T. Čanka hrajícího za Prostějov 4:2

2.7. Úspěšně  vstoupili do turnajové šňůry naši babytenisté. Tomáš Jůdl v Pardubicích i Martin Holub ve Dvoře Kr. postoupili do finále a získali stříbrné medaile

V sobotu 1. července proběhnou oslavy 60. výročí založení klubu. Začátek ve 13 hod. - všichni jste vítáni.

4.6. Stříbrnou medaili získala na VČ přeborech st. žákyň A. Tobišková ve čtyřhře se spoluhráčkou N. Jindrovou.

31.5. Po několika měsících se díky Kláťovi st. podařilo zprovoznit fotogalerii, tak je možno doplňovat aktuálními záběry

26.3. Minitenisový turnaj v Letohradě vyhrál Matěj Florián. Ve všech šesti zápasech zvítězil 2:0 na sety.

26. 3. Martin Holub zakončil halovou sezónu celkovým vítězstvím na turnaji babytenistů v Žamberku.