736 288 321

Z adresy:

KvaTeTiKa informuje

23.4. od pondělí 24. dubna budou probíhat tréninky dle rozpisu

23.4. zápas st. žactva Kvasiny - Trutnov je přeložen na pondělí 1. května od 13 hod

26.3. Minitenisový turnaj v Letohradě vyhrál Matěj Florián. Ve všech šesti zápasech zvítězil 2:0 na sety.

26. 3. Martin Holub zakončil halovou sezónu celkovým vítězstvím na turnaji babytenistů v Žamberku.

19.3. Postupem do finále na babytenisovém turnaji ve Svitavách a ziskem 2. místa rozšířil M. Holub svoji sbírku medailí. Na mužském turnaji na pardubické Tesle vybojoval T. Polívka deblový bronz.

26.2. První dorostenecký titul v kariéře získala Andrea Tobišková. Se spoluhráčkou M. Kunitsyna triumfovaly ve čtyřhře na turnaji v Pardubicích.

4.2.  Na oblastních přeborech babytenistů zaznamenali velký úspěch naši hráči. Martin Holub získal stříbro za 2. místo a Tomáš Jůdl bronz za 3. - 4. místo. Našim borcům gratulujeme.

28.1. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném babytenisovém turnaji na TC HK

8.1. Na turnaji st. žákyň v Chocni získala A. Tobišková 2. místo ve dvouhře. T. Polívka vybojoval mezi muži čtvrfinále dvouhry i čtyřhry na TC HK.