2005
historie
pádla místo rak...

Powered by Phoca Gallery

15.9. Výborný turnaj má za sebou Andrea Tobišková. Na TC HK nenašla mezi dorostenkami přemožitelku a může slavit první celkové vítězství v této kategorii. Do sbírky úspěchů pak přidala i 2. místo ze čtyřhry. Turnaj mladších žáků na HIT Hradec Kr. vyšel i Honzovi Noskovi, který postupem do finále dvouhry zazanamenal svůj dosavadní nejlepší výsledek. Ve čtyřhře pak obsadil 3. místo. Na turnaji mužů v Litomyšli obsadil Bóďa Nosek 3. místo, když k semifinálovému zápasu již nenastoupil.

10.9. I deštivý zářijový víked přinesl úspěchy našich hráčů. Barča Ševcová podlehla ve finále turnaje mladších žákyň v Ústí n. Orlicí až v supertiebreaku. Štěpán Paseka s Martinem Holubem postoupili na turnaji starších žáků na TC HK do finále čtyřhry, kde se svými soupeři prohráli. Dařilo se i Adamovi Noskovi, jenž po týdnu opět obsadil 3. místo, tentokrát v Žiželicích.

1.9. Poslední prázdninový víkend zaznamenali mladí kvasinští tenisté několik úspěšných výsledků. Barča Ševcová získala celkové vítězství ve dvouhře i ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň na TC HK. Andrea Tobišková obsadila 2. místo ve dvouhře a zvítězila ve čtyřhře na turnaji dorostenek v Červeném Kostelci a Honza Nosek na turnaji mladších žáků ve Vysokém Mýtě přidal ke 3. místo z dvouhry stříbrnou medaili ze čtyřhry. Adam Nosek na turnaji babytenistů v České Třebové obsadil 3. místo.

22.8. Těsná porážka v supertiebreaku odsunula Tomáše Jůdla a Honzu Nosku na 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Žamberku. Tomáš obsadil ve dvouhře 3. místo.

19.8. Do sbírky úspěchů přidala Barča Ševcová po dramatických semi a finálových bitvách celkové vítězství ve dvouhře na turnaji ml. žákyň na TC HK. Svoji bohatou letošní kolekci medailí pak navíc rozšířila o stříbro ze čtyřhry.

28.7. Prvního většího úspěchu mezi staršími žákyněmi dosáhla Barča Ševcová. Na turnaji na TC HK zvítězila se svoji spoluhráčkou Natálií Niemec po dramatickém boji ve finále čtyřhry a navíc přidala 3. místo ze dvouhry.

21.7. Na první celkové vítězství ve dvouhře dosáhl na turnaji mladších žáků v Hořicích Tomáš Jůdl. Gratulujeme.

14.7. Několik medailových umístění zaznamenali naši žáci na víkendových turnajích. V Ústí nad Orlicí se Tomáš Jůdl probojoval do semifinále dvouhry a společně s Honzou Noskem obsadili 2. místo ve čtyřhře mladších žáků. Na turnaji starších žáků v Chrudimi získali 2. místo ve čtyřhře Štěpán Paseka s Martinem Holubem.

30.6. Pěkným výsledkem zahájil letní turnajovou sezónu Tomáš Jůdl. Na turnaji ml. žáků na TC HK se probojoval do finále dvouhry, kde v dramatickém boji podlehl svému soupeři těsně v supertiebreaku.

17.6. Plodné období zažívají naši členové i mimo tenisové kurty. Poté, co v posledních týdnech přivedli na svět naše členky Jana a Radka své potomky Nelu a Filípka, čímž z Ivana (poprvé) a Petra (popáté) udělaly dědky, dočkal se dnes Petr Ch. druhorozeného syna Honzíka. Všem rodičům patří gratulace a přání spokojeného života a radosti z jejich dětí. Tímto náš klub v letošním roce několikanásobně překročil republikový průměr v počtu narozených dětí na 100 obyvatel (členů).

2.6. Na turnaj mladších žákyň si do Svitav odskočila Barča Ševcová. Ve dvouhře obsadila 2. místo a čtyřhřu se svoji singlovou přemožitelkou vyhrála.

19..5. Po dlouhé době slunečný květnový víkend patřil východočeským přeborům mladších žáků a žákyň. Z našich zástupců se nejvíce dařilo Barče Ševcové, která se ve dvouhře dostala mezi osmičku nejlepších a ve čtyřhře se probojovala až do semifinále a získala tak bronzovou medaili. Mezi mladšími žáky se deblový pár Martin Holub a Honza Nosek  probojoval do čtvrtfinále, zde však již ve vyrovnaném souboji svým soupeřům podlehl.

21.4. Vstup do jarní sezóny se nad očekávání vydařil našim mladším žákům. Barča Ševcová se po výborném výkonu stala dvojnásobnou přebornicí královehradeckého kraje a Martin Holub dvojnásobným držitelem bronzových medailí. Oběma patří velká gratulace.

1.4. O další výrazný úspěch se postarali naši členové Petra a Martin. Narodil se jim syn Lukášek a zdá se, že o budoucnost klubu se bát nemusíme. Jelikož se v průběhu týdne řádně zapíjelo, určitě se mu bude v životě dařit.