historie
pádla místo rak...

Powered by Phoca Gallery

KvaTeTiKa informuje

26. 3. Martin Holub zakončil halovou sezónu celkovým vítězstvím na turnaji babytenistů v Žamberku.

25. 3. Další brigády kdykoliv dle času a chuti (hlavně valcování - nutná obuv s hladkou podrážkou). Škoda, že se nás nesešlo v sobotu víc, už se mohlo hrát.

19.3. Postupem do finále na babytenisovém turnaji ve Svitavách a ziskem 2. místa rozšířil M. Holub svoji sbírku medailí. Na mužském turnaji na pardubické Tesle vybojoval T. Polívka deblový bronz.

26.2. První dorostenecký titul v kariéře získala Andrea Tobišková. Se spoluhráčkou M. Kunitsyna triumfovaly ve čtyřhře na turnaji v Pardubicích.

4.2.  Na oblastních přeborech babytenistů zaznamenali velký úspěch naši hráči. Martin Holub získal stříbro za 2. místo a Tomáš Jůdl bronz za 3. - 4. místo. Našim borcům gratulujeme.

28.1. Martin Holub vybojoval celkové vítězství na kvalitně obsazeném babytenisovém turnaji na TC HK

8.1. Na turnaji st. žákyň v Chocni získala A. Tobišková 2. místo ve dvouhře. T. Polívka vybojoval mezi muži čtvrfinále dvouhry i čtyřhry na TC HK.

28.12. Na B turnaji st. žákyň v Havl. Brodě získala A. Tobišková 3. místo ve čtyřhře se spoluhráčkou M. Kunitsyna