2005
historie
pádla místo rak...

Powered by Phoca Gallery

19..5. Po dlouhé době slunečný květnový víkend patřil východočeským přeborům mladších žáků a žákyň. Z našich zástupců se nejvíce dařilo Barče Ševcové, která se ve dvouhře dostala mezi osmičku nejlepších a ve čtyřhře se probojovala až do semifinále a získala tak bronzovou medaili. Mezi mladšími žáky se deblový pár Martin Holub a Honza Nosek  probojoval do čtvrtfinále, zde však již ve vyrovnaném souboji svým soupeřům podlehl.

21.4. Vstup do jarní sezóny se nad očekávání vydařil našim mladším žákům. Barča Ševcová se po výborném výkonu stala dvojnásobnou přebornicí královehradeckého kraje a Martin Holub dvojnásobným držitelem bronzových medailí. Oběma patří velká gratulace.

1.4. O další výrazný úspěch se postarali naši členové Petra a Martin. Narodil se jim syn Lukášek a zdá se, že o budoucnost klubu se bát nemusíme. Jelikož se v průběhu týdne řádně zapíjelo, určitě se mu bude v životě dařit.

1.4. Posledním halovým víkendem uzavřeli naši hráči úspěšnou zimní sezónu. Tomáš Polívka obsadil 3. místo ve dvouhře mužů v Žamberku a Barča Ševcová přidala do své bohaté sbírky stříbro ze čtyřhry v České Třebové.

25.3. Stejná umístění jako minulý týden získala Andrea Tobišková mezi dorostenkami na TC HK. Po delší pauze se turnaje zúčastnil Tomáš Polívka, který vybojoval mezi muži ve Vysokém Mýtě 3. místo ve dvouhře.

18.3. Ani o tomto víkendu naši hráči nezaháleli a rozšiřovali své bohaté sbírky cenných umístění. Barča Ševcová obsadila 2. místo ve dvouhře a vyhrála čtyřhru na turnaji v Hlinsku. Na SK HIT Hr. Králové získal v obou disciplínách 3. místo Martin Holub a z vydařeného turnaje dorostenek v Žamberku si odváží 2. místo ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře Andrea Tobišková.

3.3. O medailové žně se o tomto víkendu podělili naši mladí hráči. Martin Holub celkově zvítězil ve dvouhře i ve čtyřhře na turnaji v Poděbradech. Barča Ševcová obsadila ve Vysokém Mýtě 2. místo ve dvouhře a celkově zvítězila ve čtyřhře. Andrea Tobišková získala mezi dorostenkami na TC HK 3. místo ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře. Cellkově tak naši hráči získali již 30 medailových umístění během letošní halové sezóny.

2.3. Prvního tenisového úspěchu dosáhl ziskem stříbrné medaile na turnaji babytenistů v Žamberku Vojta Padrián.

24.2. Početnou víkendovou účast našich hráčů na turnajích v různých kategoriích vyšperkoval Martin Holub dvojnásobným vítězstvím  ve dvouhře i ve čtyřhře mezi mladšími žáky v Trutnově.

17.2. Další finálovou účast ve dvouhře si na své konto připsala Barča Ševcová na turnaji mladších žákyň v Chocni. Jako bonus přidala celkové vítězství ve čtyřhře.

3.2. Výlet do Zábřehu vynesl Martinovi Holubovi dvě finálové účasti na turnaji mladších žáků. Ve dvouhře i čtyřhře svým soupeřům podlehl, ale dvě stříbra znamenají pěkný úspěch.

3.2. Krůček chyběl Barče k postupu do finále dvouhry ve Vysokém Mýtě. V supertiebreaku o pár míčků nestačila na 1. nasazenou hráčku a obsadila konečnou 3. příčku.

27.1. Do finále dvouhry mladších žákyň na turnaji na TC Hradec Králové se probojovala Bára Ševcová. Ziskem stříbrné medaile rozšířila svoji bohatou sbírku úspěchů.

20.1. Z turnaje mladších žáků v Havlíčkově Brodu se vrací Martin Holub se dvěma 3. místy.

20.1. Se spoluhráčkou A. Dubovskou zvítězila Barča na turnaji mladších žákyň v Žamberku ve čtyřhře.

20.1. Na turnaji dorostenek na TC HK postoupila Andrea Tobišková v konkurenci 30 hráček do čtvrtfinále.

13.1. O první medailový zápis pro náš klub v roce 2019 se zasloužil Tomáš Polívka, který obsadil na turnaji mužů v Žamberku 3. místo ve dvouhře.

30.12. Na jednom z posledních turnajů roku 2018 se podařilo Báře Ševcové probojovat do finále dvouhry i čtyřhry. Na poslední soupeřky však už nestačila a tak si přivezla z Poděbrad dvě 2. místa.

23.12. Další dvě bronzová umístění přidala do své sbírky Barča Ševcová z turnaje ve Vysokém Mýtě.

17.12. Ve finále dvouhry na meziokresních přeborech mladších žáků podlehl Martin Holub svému soupeři D. Majerovi z Trutnova. Ke stříbru ze dvouhry navíc přidal bronz ze čtyřhry.

16.12. V kategorii mladších žákyň se dařilo Báře Ševcové. Ve dvouhře obsadila 3. místo a ve čtyřhře se probojovala se svoji spoluhráčkou do finále, kde však už na soupeřky nestačily.

15.12. O tomto víkendu probíhají meziokresní přebory. V kategorii dorostenek se čtyřhry zúčastnila Andrea Tobišková a odjíždí se ziskem 3. místa.

2.12. Začala halová sezóna i pro mládežnické kategorie. Na úvodních turnajích se podařilo Báře Ševcové vybojovat po dramatickém supertiebreaku 3. místo ve dvouhře na dvorcích TC HK. Martin Holub zahájil účinkování na zimních turnajích ziskem 3. místa ve čtyřhře na turnaji v České Třebové.